آموزش دانلود صدای مترجم گوگل

این روش دیگه کار نمیکنه 😐

 

مترجم گوگل که نیاز به معرفی نداره؟!؟! و حتما هم میدونین متون انگلیسی (بقیه زبون ها رو نمیدونم!) رو وقتی بهش میدیم میتونه این متن ها رو برامون بخونه. خب من برای کاری نیاز داشتم تا صدای خروجی مترجم گوگل که متن رو داره میخونه ضبط کنم. اولین راهی که ممکنه به ذهن بیاد استفاده از برنامه‌هایی هستن که صدای خروجی کامپیوتر رو ضبط میکنن ولی احتیاج به یه برنامه اضافی و اینکه ممکنه فایل ضبط شده نیاز به ادیت داشته باشه منو از این راه منصرف کرد. پس یکمی سرچ انجام دادم و به این لینک رسیدم:

http://translate.google.com/translate_tts?tl=en&q=”I can say whatever you want me to say”

اگه رو لینک کلیک کنین کاملا قضیه رو متوجه میشین 🙂 با تغییر متن I can say whatever you want me to say با متن مورد نظر خودتون هم میتونین صدایی رو که دوست دارین بشنوین. برای ذخیره کردن صدا هم کافیه روی صفحه راست کلیک کنید و گزینه Save As رو بزنید.

6 دیدگاه در “آموزش دانلود صدای مترجم گوگل”

  1. سلام دوست خوبم. من امتحان کردم ولی عمل نمیکنه… اگه واقعا راهی هست بهم کمک کن چون بهش نیاز ضروری دارم…
    مرسی.

    1. والا من همینو تست کردم، متنشم عوض کردم و باز هم مشکلی پیش نیومد و به خوبی کار کرد البته از مرورگر کروم آخرین نسخه هم استفاده میکنم 🙂 شما هم از کروم استفاده کن اگه باز هم جواب نگرفتی میتونی متنت رو بهم بدی (میتونی واسم ایمیل کنی، آدرس ایمیلم تو درباره من هست) و من هم اگه تونستم فایل صوتیش رو بهت میدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.